KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524583
nr 1352 4583
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1990, "objekt". Olja på duk, 48x40 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
måndag 5 oktober 2020
kl 19:08:56